ikonka stylizer mini czym jest stylizer ?
 
 
 

Za chwilę nastąpi przekierowanie do sklepu. Zapraszamy ponownie na stylizer.com

logo

Dziękujemy!

wróć do poprzedniej stronypowrót
Baby boom wśród gwiazd! Dziecka spodziewa się nie tylko Megan Fox!

zdjęcie: https://www.instagram.com/portalmeganfox/

gwiazdy

Baby boom wśród gwiazd! Dziecka spodziewa się nie tylko Megan Fox!

Jak donoszą zagraniczne media, nie tylko Mega Fox zdecydowała się na kolejne dziecko!

Kilka dni temu świat obiegła informacja, że Megan Fox jest w trzeciej ciąży. Patrząc na jej zdjęcia z imprezy CinemaCon w Las Vegas trudno mieć co do tego wątpliwości. Fani zastanawiali się jednak, kto jest ojcem dziecka. Wszak aktorka od sierpnia ubiegłego roku jest ze swoim mężem w separacji. Okazało się, że to właśnie Brian Austin Green jest ojcem, ale rodzina pary zapewnia, że kolejne dziecko nie wpłynie na ich decyzję o rozwodzie. Para, która była razem przez 11 lat, ma już dwóch synów; Noah i Bodhiego. Być może tym razem Megan Fox doczeka się córeczki!

Wygląda na to, że decyzję o kolejnym dziecku podjęła nie tylko Fox, ale również Blake Lively i Eva Mendes! Blake Lively i jej mąż, Ryan Reynolds nie potwierdzili jeszcze oficjalnie doniesień o ciąży, ale media dotarły do zdjęć z planu filmu „The Shallows”. Widać na nich wyraźnie zaokrąglony brzuch aktorki, która zasłania go szlafrokiem.

Dziecka spodziewa się również para aktorska, Eva Mendes i Ryan Gosling. Mendes urodziła zaledwie 2 lata temu córeczkę Esmeraldę, ale zagraniczne media utrzymują, że wkrótce na świat przyjdzie druga dziewczynka pary! Na razie nie ma oficjalnego oświadczenia w tej sprawie, ale podobno to już piąty miesiąc!

Czekamy z niecierpliwością na ciążowe stylizacje trzech aktorek, ale zanim to nastąpi, dzielimy się z wami najładniejszymi dziecięcymi ubrankami z sieci! Kupicie je po lewej stronie.

 

#AmyAdams #MeganFox #CinemaCon

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Portal Megan Fox (@portalmeganfox)

I did not wake up like this. 🎶

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Blake Lively (@blakelively)

komentarze:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

kliknij po jeszcze więcej inspiracji na stylizer.com